Diagnostika a správa mostů 2024

Přihlásit se na akci

Datum konání

16. 5. 2024

 9:00

 - 

16:00

Místo konání

Nadace pro rozvoj architektury a stavitelství, Václavské náměstí 833/31 (v průchodu), 110 00 Praha 1

Popis akce

Ve spolupráci s Ředitelstvím silnic a dálnic s.p. pořádáme již tradiční seminář - Diagnostika a správa mostů 2024 - Rozsah průzkumu a zbytková životnost.

Součástí semináře bude také diskuze se zástupci Ředitelství silnic a dálnic s.p. v rámci bloku 4. Dotazy zasílejte do 30. 4. na email: m.sirovatka@silnicnispolecnost.cz

  • Seminář je zaměřen na problematiku přípravy, provádění a vyhodnocení diagnostických průzkumů mostů, včetně uplatnění jejich výsledků do správy a údržby. V letošním roce je seminář konkrétně zaměřen na stanovení účelného rozsahu průzkumu a problematiku stanovení zbytkové životnosti.
  • Seminář je určen zejména správcům mostů a zadavatelům diagnostických průzkumů, osobám provádějícím diagnostické průzkumy mostů a projektantům oprav mostů, s cílem umožnit vzájemné sdílení informací a diskusi nad tématy semináře. Význam má i pro osoby, zjišťující výkon běžných a hlavních prohlídek. Na semináři budou prezentována doporučení pro zadávání, provádění a vyhodnocování diagnostických průzkumů a podněty k minimalizaci nevhodných postupů. Seminář bude také informovat o nových metodách, předpisech, materiálech aj. v ČR i v zahraničí.
Česká silniční společnost z.s.
Novotného lávka 200/5, 110 00 Praha 1
Code & design by 200solutions
Content by Pragmatika
Změnit souhlas s cookies
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram