Magazine.

Silniční obzor je odborný silničářský měsíčník, který je vydáván Českou silniční společnosti z.s. Zaměřuje se na pozemní komunikace, mosty, tunely, bezpečnost dopravy a dopravní inženýrství. Jeho autory jsou odborníci z oboru, profesionálové z praxe, vysokoškolští učitelé, členové ČSS, ale i další přispěvatelé. Ke spolupráci a publikování článků je nutné dodržet předem určený formát, který je více popsaný níže.

Časopis Silniční obzor lze objednat v jednotlivých výtiscích nebo v rámci ročního předplatného. Cena jednoho výtisku je 78,40 Kč včetně DPH. Na roční předplatné je poskytována sleva 5,15 % a činí tedy 892,50 Kč včetně DPH. K ceně předplatného do Slovenské republiky je připočítáváno poštovné.

Objednat časopis

Aktuální číslo

Aktuální číslo naleznou registrování uživatelé na této stránce. Pokud předplatné nemáte zakoupené, použijte prosím objednávkový formulář na této stránce. Pokud se vám aktuální číslo časopisu nezobrazuje, přihlaste se prosím do svého účtu

Články

Lightness rotate 36f cw

Rubriky

Lightness rotate 36f cw

Pokyny pro autory

Cílem redakce je připravovat časopis Silniční obzor pro čtenáře tak, aby plnil jejich představy a očekávání a čestně tak obstál v široké nabídce odborných časopisů.

Usilujeme o to, aby si časopis udržel trvalou přízeň nejen čtenářů – profesních příznivců, ale i Vás, jeho významných spolutvůrců, autorů z řad odborníků.

Pro usnadnění naší vzájemné spolupráce Vám předkládáme výčet základních náležitostí, které by Vašim článkům neměly chybět, abychom udrželi jednotný ráz všech publikovaných odborných příspěvků. Současně uvádíme zásady pro plynulé předávání příspěvků redakci.

Archiv

V archivu Silničního obzoru zdarma naleznete starší předešlá vydání Silničního obzoru. Archivní databázi neustále rozšiřujeme a digitalizujeme starší čísla časopisu. Jednotlivé články lze hledat v databázi pomocí klíčových slov nebo autorů.

Aktuální ročník

Lightness rotate 36f cw

Historie Silničního obzoru

V dubnu roku 2022 uplynulo od vzniku Silničního obzoru již 100 let, časopisu českých a slovenských silničářů. Za těchto 100 let vyšlo však jen 83 ročníků, protože osud časopisu závisel na událostech a proměnách naší republiky. Ztrátu 17 ročníků způsobila německá okupace a restriktivní vládní příkazy v 50. letech 20. století.

Číst více
Česká silniční společnost z.s.
Novotného lávka 200/5, 110 00 Praha 1
Code & design by 200solutions
Content by Pragmatika
Změnit souhlas s cookies
linkedin facebook pinterest youtube rss twitter instagram facebook-blank rss-blank linkedin-blank pinterest youtube twitter instagram